EN  / TR

WAPES’den Boğaziçi Elektrik Dağıtım’a Ziyaret

WAPES (Dünya Kamu İstihdamı Kurumları Birliği- World Association of Public Employment Services) Boğaziçi Elektrik Dağıtım Genel Müdürlük Binasında BEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İSLAMOĞLU ile bir araya geldi.

Yapılan toplantıya İsveç Kamu İstihdam Kurumu Arbetsförmedlingen’in Genel Müdürü Mikael Sjöberg, Dış ilişkiler Müdürü Elisabet Arp, Kıdemli Danışmanı Refik Şener, WAPES Personeli Christina Storm Wiklander’den oluşan heyet, İŞKUR İstanbul İl Müdürü Muammer Coşkun, Beyoğlu Hizmet Merkezi Şube Müdürü ve Boğaziçi Elektrik Dağıtım  Yönetimi katıldı.

Mehmet İSLAMOĞLU BEDAŞ’ın sektörünün en büyük markası olduğunu vurgulayarak heyeti ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti belirtti. Yapılan toplantıda CLK Akademi bünyesinde yürütülen Uzun Dönem Staj/Yeni Mezun Programı hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu.

Sunum Sonrası İŞKUR İstanbul İl Müdürü Muammer Coşkun, BEDAŞ’ın projesinin başarılı ve örnek bir proje olduğunu, BEDAŞ ile böyle bir çalışmaya imza atmaktan duyduğu mutluluğu ifade etti.

Toplantı sonrası WAPES Heyeti, Boğaziçi Elektrik Dağıtım’ın Levent’te yer alan EBS Program binasına geçerek çalışanları ziyaret etmiş, kendileri ve yürüttükleri çalışmalarla ilgili bilgiler almıştır.

     
Bedaş Alo 186

Bedaş Facebook Sayfası Bedaş Twitter Sayfası Bedaş Linkedin Sayfası Bedaş Foursquare Sayfası
2018 Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları