EN  / TR

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç’tan BEDAŞ Ziyareti

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç ile BEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu BEDAŞ Genel Müdürlük Binasında bir araya geldiler.

Yenilenebilir enerjiye yaptığı yatırımlar ile Kağıthane Belediyesi’ni diğer belediyelerden bir adım öne taşıyan Fazlı Kılıç,  yapılan çalışmalar hakkında Mehmet İslamoğlu'na bilgi verdi.

Yapılan toplantıda Fazlı Kılıç, ilk olarak 2 parkta uygulamaya koydukları rüzgar enerjisi ve solar enerji kullanımından olumlu sonuçlar aldıklarını ve yenilenebilir enerji kullanımını 4 farklı parkta daha aktif ettikleri bilgisini verdi. Fazlı Kılıç ayrıca EPDK'nın yasal altyapı düzenlemeleri tamamlanınca yenilenebilir enerji açısından bu tarz çalışmaların daha kolay yapılabilir hale geldiğini belirtti.

BEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu yenilenebilir enerji kullanımının yaygınlaştırılması ve çevreye verdiği destek için Fazlı Kılıç ile ekibini tebrik ederken, yenilenebilir enerji kullanımını ve enerji tasarrufunu teşvik edici hertürlü çalışmaya altyapı desteği vereceklerini belirtti.

   
Bedaş Alo 186

Bedaş Facebook Sayfası Bedaş Twitter Sayfası Bedaş Linkedin Sayfası Bedaş Foursquare Sayfası
2018 Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları