EN  / TR

BEDAŞ’tan Meslek Liselerine Yerinde Eğitim Fırsatı

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. 17-20 Mart 2015 tarihleri arasında Profilo Mesleki ve Teknik Anadolu Meslek Lisesi öğretmen ve öğrencilerine elektrik dağıtım sektörü ile ilgili seminer düzenledi.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. Profilo Mesleki ve Teknik Anadolu Meslek Lisesi öğrencilerini Genel Müdürlük Eğitim Salonunda ağırladı. 4 gün boyunca süren etkinliğe toplamda 79 öğrenci ve 8 öğretmen katılmıştır.

Profilo Mesleki ve Teknik Anadolu Mesleki Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin katıldığı eğitimde Oryantasyon Eğitimi, Teknik Eğitim ile İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi verildi.

Okulda eğitimini aldıkları dersleri yerinde uygulamalı olarak görme şansı bulan öğrenciler, BEDAŞ Çağlayan 4. Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Cendere İndirici Merkez Trafosunu ziyaret ettiler. Teknisyen, İdareci, İSG Uzmanları, Mühendis ve Eğitmenler eşliğinde yapılan gezide trafoların çalışma prensibi hakkında bilgi alan öğrenciler, günü hatıra fotoğrafı çektirerek sonlandırdılar.

Mesleki ve Teknik Liselerde eğitim alan öğrenciler için yerinde eğitimlerin önemli olduğunu düşünen şirketimiz diğer Mesleki ve Teknik Liseleri de misafir etmekten mutluluk duyacaktır.

     
Bedaş Alo 186

Bedaş Facebook Sayfası Bedaş Twitter Sayfası Bedaş Linkedin Sayfası Bedaş Foursquare Sayfası
2018 Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları