EN  / TR

Bizden Haberler

 2017
• BEDAŞ ve ASELSAN mühendisleri tarafından geliştirilen, trafoların alçak gerilim kablolarını sürekli izleyen ve arıza oluşmadan erken alarm verebilen ‘DEPAR’ adlı cihaz, 5. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuar Merkezi’nde ilk kez görücüye çıktı.
 2016
BEDAŞ Ar-Ge ve İnovasyon Direktörlüğü tarafından yürütülen "Fikrinle Enerji Kat" yarışması sonuçlandı.
Sektörel ve kültürel etkinliklere bültenimizden ulaşabilirsiniz.
CLK Enerji'nin enerji dönüşüm projesi, bu yıl 7'incisi düzenlenen ICMG World Awards'da, "en iyi girişim ve bilişim teknolojileri mimarisi" ödülünü aldı.
BEDAŞ Akademi kapsamında, 23 Eylül 2016 tarihinde "Stres Yönetimi ve Kontrolü" eğitimi gerçekleştirildi.
Yerel yönetimlerle işbirliğine devam eden BEDAŞ, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı'na bölgedeki çalışmalarla ilgili bilgi verdi.
3. Bölge Müdürü İbrahim Karanfil, Eyüp Kaymakamlığı ve Eyüp Belediyesi tarafından organize edilen Gaziler Günü'nde BEDAŞ'ı temsil etti.
BEDAŞ, 2. Bölge Müdürlüğü, 2016 yatırım değerlendirmeleri ve 2017 yatırım planları için Bağcılar Belediyesi'yle bir araya geldi.
Duruş bozuklukları büyük çoğunluğu günlük yaşamda yapılan hatalardan kaynaklanıyor.
Abonelerimizi aydınlığa kavuşturuyoruz
Operasyonel hale getirilen SCADA, DMS ve OMS sistemleriyle gelir optimizasyonu ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlanacak.
15 Temmuz tarihinde yaşanan vahim olaylar sırasında bakanlık kaynakları, mülkiidare amirlikleri ve emniyet müdürlükleri ile koordineli olarak faaliyetlerini sürdüren BEDAŞ, birlik ve bütünlüğün önemli olduğu bu dönemde devletimizin ve milletimizin yanında olmaya devam ediyor.
BEDAŞ, kamu kurum ve kuruluşlarıyla iletişimini güçlendirmek için ziyaretlerine devam ediyor.
EBS programı kapsamında filo yönetimi süreçleri için entegre çözüm olarak hazırlanan kurumsal varlık yönetimi ve filo yönetimi web uygulaması 1 Ağustos 2016 Pazartesi günü ile kullanıma alındı.
Trafolar çalışacak, hayatımız aydınlanacak! BEDAŞ'ta trafo teknik personeli olarak görev yapan Coşkun Ege'yle görevindeki 24 yılını konuştuk.
Ticari araç sektörünün öncülerinden Anadolu Isuzu, yakıt tasarrufu sağlamak ve sürüş güvenliğini artırmak amacıyla BEDAŞ arıza onarım bakım birimi çalışanlarına verimli sürücü eğitimi verdi.
Serbest Cuma uygulamasıyla BEDAŞ çalışanları Cuma ve Cumartesi günleri kılık kıyafet yönetmeliği'ne uygun olmak kaydıyla iş yerine serbest kıyafetle gelebilecek.
Nisan-Mayıs-Haziran 2016 dönemini içeren Enerji Boğaziçi Dergisi'ni bedas.com.tr'den ya da www.issuu.com. adresinden okuyabilirsiniz.
BEDAŞ, kamu kurum ve kuruluşlarıyla iletişimini güçlendirmek için çözüm toplantılarına devam ediyor.
BEDAŞ; hizmet bölgesi olan İstanbul Avrupa yakası’nda meydana gelen anlık arıza ve kesintilerinden hızla haberdar olmak için hastaneler başta olmak üzere kamusal alanda hizmet veren kurumlara, bekleme süresi olmaksızın BEDAŞ’a ulaşabilecekleri VIP hat uygulamasını başlattı.
BEDAŞ, tüketicilerine kesintisiz ve kaliteli enerji akışını sağlama hedefiyle planlı bakım, onarım ve yatırım çalışmalarını sürdürürken aşırı sıcaklara karşı da önlemlerini aldı. BEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, sıcak hava şartları nedeniyle talepte yüzde 5 artış gözlendiğini belirterek, “Olası
BEDAŞ İşe Alım ve Organizasyonel Gelişim yöneticisi Halil Kuvvetli Şişli Mehmet Pisak Anadolu Lisesi’nde "Elektrik sektöründe kariyer ve meslek seçimi" semineri verdi.
BEDAŞ Bilgi Teknolojileri biriminde çalışan Süreyya Ayçe, bilek güreşi dalında 10. kez Avrupa şampiyonu oldu.
İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan ilçelerdeki sorunları masaya yatırmak için çeşitli heyetlerle görüşen BEDAŞ, Avcılar Belediyesi’yle çözüm toplantısı gerçekleştirdi.
ELDER tarafından düzenlenen 9. Sektör Toplantısı’nda elektrik dağıtım sektörü değerlendirildi ve beklentiler masaya yatırıldı.
ELDER ve KTO Karatay Üniversitesi tarafından 14 Nisan 'da "Elektrik Dağıtım Sektöründe Çalışan Profili" paneli gerçekleştirildi.
4. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı (ICSG 2016), 20-21 Nisan 2016 tarihlerinde, İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde yapıldı.
BEDAŞ, "Hayatı Aydınlat" adı altında bir dizi kurumsal sosyal sorumluluk projesini hayata geçiriyor.
'Hayatı Aydınlat' Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği Korosu engelliler yararına sahnede!
"Arıza Bulma Cihazı" her gün İstanbul'u turluyor, yeraltındaki ve yerüstündeki kablolarda sorunlu noktaları önceden tespit ediyor.
BEDAŞ, filosunu Renault Symbol ve Renault Fluense marka ve model araçlarla yeniledi.
BEDAŞ, Göktürk Mahallesi'ne iki yılda 12.8 milyon liralık yatırım yaptı.
01.06.2016 - Çarşamba ve 02.06.2016 - Perşembe günü Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda gerçekleştirilecek.
SEDAŞ Yöneticileri, BEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu'nu ziyaret etti
Küresel ısınmaya karşı neler yapmalıyız?
İTÜ Elektrik ve-Elektronik Fakültesi Elektrik Mühendisliği Bölümü Öğrecileri, BEDAŞ Yük Tevzi Yönetmenliği'ni ziyaret etti
ELDER Mart Ayı İletişim Toplantısı, BEDAŞ'ın Ev Sahipliğinde Gerçekleştirildi
BEDAŞ Eğitim Merkezi'nde Üsküdar Üniversitesi öğrencilerine İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi verildi
BEDAŞ, olası doğal afetlere karşı hazırlıklı olmak için "Acil Durum Tatbikatı" gerçekleştirdi
BEDAŞ, Personel ve Oprasyon Verimliliği için Mobil Dönüşüm Politikası'nı devreye aldı
BEDAŞ, İstanbul'un Avrupa Yakasında yer alan tüketicilerin özellikle planlı ve anlık kesintiler hakkında hızlı bilgi almasını sağlamak adına "BEDA 186 Mobil Uygulaması"nı geliştirdi
A.Z.E. Dil Okulu, 18-19 Şubat tarihlerinde, BEDAŞ Genel Müdürlüğü'nde İngilizce seviye tespit sınavı düzenledi.
BEDAŞ, 2016 yılında İstanbul'da her ilçe için ayrı ayrı organize edilmesi planlanan Muhtarlar Toplantısı ziyaretlerine başladı.
"Yaptığımız işte hatanın geri dönüşünün olmadığının farkındayız"
BEDAŞ olarak Kızılay, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve AC Türkiye işbirliğiyle özel çocuklarımız için özel sınıflar kuruyoruz.
Sen de kitap kampanyasına katıl, herkese bahset, gelecek nesillere destek ol.
"Bildiklerimi paylaşmayı seviyorum"
Smart Grid - Akıllı Şebeke çalışmalar dünyada giderek yaygınlaşıyor.
BEDAŞ çalışanları şirket içi fikir yarışmalarına projeleri ile katılıyor.
Boğaziçi Elektrik Dağıtım (BEDAŞ), Bakırköy'de 1000 m²'lik "Sahadan Önce Eğitim Parkuru" kurdu.
Ülkemizde gönüllü kan bağışçı sayısı yeterli olmadığı için toplanan ve saklanan kan miktarı maalesef ulusal ihtiyacımızı karşılamıyor.
"Karanlığı aydınlatmak gibisi yok."
BEDAŞ saha operasyonlarını hızlandıran ve kesintisiz hale getiren projesi ile "CIO 2015 ödülleri" kapsamında ödül aldı.
BEDAŞ, Entegre Bilişim Sistemi (EBS) ile elektrik dağıtım sektöründe hizmet kalitesini artırıyor. CLK Enerji, dört dağıtım ve dört perakende şirketini bir platformda yönetmeyi hedefliyor.
Avrupa Birliği ile ortak yürütülen AR-GE Projeleri kapsamında TÜBİTAK üzerinden başvurusu yapılan Callia Projesi'ni, dokuz Avrupa ülkesinden 11 farklı firma üç yıl birlikte yürütecek.
Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ), Kış Hazırlıkları Kapsamında 1242 Saha Personeli ile İstanbul Avrupa Yakası'nın 22 Ayrı Bölgesinde Şebeke Hizmetlerini 7/24 Çalışma Prensibine Göre Sürdürüyor.
 2015
WAPES (Dünya Kamu İstihdamı Kurumları Birliği- World Association of Public Employment Services) Boğaziçi Elektrik Dağıtım Genel Müdürlük Binasında BEDAŞ Genel Müdürü...
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (EPDK) kamu ve özel sektör birlikteliğiyle düzenlediği 6. Türkiye Enerji Zirvesi, Selçuk Üniversitesi’nin ev sahipliğinde Konya’da yapıldı.
Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç ile BEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu BEDAŞ Genel Müdürlük Binasında bir araya geldiler.
Eyüp Kaymakamı Eyüp Dölek, BEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu'nu yerinde ziyaret etti.
Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ) CLK Enerji, CLK Boğaziçi, BEDA Enerji, Kamu Kurum ve Kuluşları, ETO ve sektör paydaşlarının temsilcilerini düzenlediği İftar yemeğinde...
BEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu ve Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın 2015 yılında yapılacak yatırım çalışmaları için bir araya geldi.
Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, BEDAŞ çalışanlarını Bakırköy İşletme Müdürlüğü'nde bulunan eğitim sahhasında ziyaret etti.
Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu'nu ziyaret etti.
Boğaziçi Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu İstanbul Arnavutköy Sanayici ve İşadamları Derneği’ni (İASİAD) ziyaret etti.
BEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı'yı Ziyaret etti.
Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, Anadolu Ajansı İstanbul Bölge Müdürü Sabri Çelebioğlu'nu ziyaret etti.
Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Taksim Eliteword Hotel’de biraraya geldi.
6. Dünya Enerji Düzenleme Forumu (WFER) EPDK'nin başkanlığında ve CLK Enerji sponsorluğunda 25-28 Mayıs 2015 tarihinde Lütfü Kırdar Kongre Merkezi‘nde yapıldı.
Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’ı makamında ziyaret etti.
29-30 Mayıs 2015 tarihinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde yapıldı. “3. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı”na katılım için ülkemize gelen Kanada Enerji Sektörü...
Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. görev alanında bulunan muhtar ziyaretlerine hız verdi.
Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. 17-20 Mart 2015 tarihleri arasında Profilo Mesleki ve Teknik Anadolu Meslek Lisesi öğretmen ve öğrencilerine elektrik dağıtım sektörü ile ilgili seminer düzenledi.
EPDK’nın ev sahipliğinde, Enerji Uzmanları Derneği tarafından düzenlenen “Enerji Piyasaları Zirvesi” 20 Ocak 2015 tarihinde JW Marriott Ankara’da gerçekleştirildi.
 2014
Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. yogun kar yağışı ve zorlu hava şartlarına rağmen tüm çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.
BEDAŞ Müşteri Hizmetleri Direktörü Reşit BİLGİLİ toplantıda Yenilenebilir Enerji Kaynaklarını kullanarak elektrik üretimine dair...
BEDAŞ ve Japon Electric İnformation Center Bilgi Paylaşımı Toplantısı yapıldı.
BEDAŞ tarafından çalışanlarına yönelik düzenlenen fotoğraf kursuna katılan “Boğaziçi Fotoğrafçıları” üç haftalık...
Kağıthane ilçesinin yeni dönem muhtarları, Hamidiye Sosyal Tesisleri’nde BEDAŞ yetkililerini ağırlayarak bilgi alışverişinde bulundular.
Türkiye’nin enerji devlerinden CLK Enerji, OHSAD tarafından Antalya’da gerçekleştirilen Sağlıkta Çözüm Toplantıları’na katıldı.
Tarihi ve kültürel zenginliği, kalabalık nüfusu, her daim canlı turizmi, ekonomik ve politik zirvelere ev sahipliği yapan...
Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. İş Sağlığı ve Güvenliği birimi mevzuatlara uygun olarak iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili önlemlerin alınması konusunda hizmet vermektedir.
BEDAŞ; saha operasyon yönetim, kaçak saha takip ve CRM sistemlerini altı ay gibi kısa bir sürede entegre ederek yüksek müşteri memnuniyeti ve yüksek verimlilik odaklı stratejik hedeflerini gerçekleştiriyor. Yaklaşık 2000 kişilik saha çalışanını içeren ölçülebilir saha optimizasyonu ile maliyetlerde
Bedaş Alo 186

Bedaş Facebook Sayfası Bedaş Twitter Sayfası Bedaş Linkedin Sayfası Bedaş Foursquare Sayfası
2018 Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. Kullanım ve Koşullar | Gizlilik Koşulları